| lucianbarna2012 a întrebat:

am comandat miercuri seara. un iphone 4 . Din piatra neamt. judetul Neamt eu sunt din ineu,judetul arad (Eu nu am sediu fan curier in ineu). si am comandat prin fan curier. de fapt acel om mi-la pus prin fan curier joi .nu stiu ora ( 24 de ore spunea max) si a spus ca pe vineri sigur ajunge. a trecut vineri. si vad ca trece si sambata si coletul nu mai vine. ce pot sa fac?

2 răspunsuri:
| JoAnne9 a răspuns:

Ai platit? Daca da contacteaza firma de curierat. Daca nu poti sa-ti comanzi linistit altul.

| lucianbarna2012 explică (pentru JoAnne9):

Nu am platit ca nu a ajuns curierul.