| DemyAcm a întrebat:

Am cunoscut de vreo 5 saptamani o fata si m-am indragostit de ea.La un moment dat credeam k si ea ma place doar ca azi am trimis un mess,(o intrebare de aia cu "Ce vrei de la mine alege un nr si raspuns obligatoriu")iar ea a ales un pupic si o plimbare. Ei bine eu am intrebat-o daca pupicul sa fie pe buze iar ea a zis ca mai bine nu.crying

Ma place sau nu? dau funda pentru cel mai bun raspuns.

Răspuns Câştigător
| DoodyAlexx a răspuns:

M-am uitat la anul nasterii, deci ar trebui sa ai 17 ani maxim iar tu te complici cu de astea? Stai linistit, timp de fete ai, iar daca nu e ea, vor mai fi si altele iar daca tie chiar iti place de fata asta, nu o aborda pe messenger sau facebook sau mai stiu eu, invit-o la o cafea, la o plimbare ( cum a zis ea) poate ea asta asteapta, sa faci tu primul pas iar restul va veni de la sine. Sper ca te-am ajutat.

4 răspunsuri:
| superdorex a răspuns:

Poate a fost doar o intrebare nevinovata nu lua si tu tot in serios! Testeazo altfel, invit-o la o plimbare si spune-i cat de mult o apreciezi, sa vada cat de special esti... apoi sa tragi concluzii!

| wforweirdo a răspuns:

Doamne fereşte ce penibile sunt fazele alea cu mesajele alea, morrolling on the floor!
Păi vezi, altă dată nu mai trimite porcăria aia.

| CvonD a răspuns:

Te place si cat de putin, deoarece a zis ``mai bine nu``, ci nu ``nu``. poate este putin timidabig grin

| Repesco_Dana_1996 a răspuns:

Te place dar nu te iubeste cu adevarat