| AndreeaM163 a întrebat:

Am dat o comanda de vans old skool pe garage store acum 2 zile si am primit un email de confirmare a comenzii, tin sa precizez ca e un cod de identificare, are legatura cu ceva ala? Ar mai fi trebuit sa fac ceva? Va rog dau funda!

Răspuns Câştigător
| TrustMeIKnow a răspuns:

Este un cod de identificare. Nu trebuie sa faci nimic, doar sa astepti.

1 răspuns:
| OldSoul a răspuns:

Acel cod il dai operatorului in cazul in care apar probleme cu comanda.
Astfel constatarea problemei va fi mult mai usoara deoarece nu exista posibilitatea de a se creea confuzii intre comenzi.