| pisicutza a întrebat:

Am doua bratari din argin, una pentru mine si cealalta pentru iubi, vreau sa le gravez dar problema este ca nu vreau sa scriu numele pe ele. nu aveti idee ce alt ceva as putea scrie? cele mai bune idei primesc funda :*

Răspuns Câştigător
| zSchizophrenic a răspuns:

Ai putea scrie:"Impreuna mereu(fie in romana sau engleza, cum preferi tu), sau tu poti scrie pe a ta:"El e al meu!", iar pe al lui:"Ea e a mea!" sau poti scrie cum va alintati voi.Foloseste-ti imaginatia :*.

| pisicutza explică (pentru zSchizophrenic):

Multumesc este o idee buna

| zSchizophrenic a răspuns (pentru pisicutza):

Ma bucur ca ti-am fost de ajutor :*.