| anonim_4396 a întrebat:

Am facut cunostinta cu un baiat prin niste prieteni de familie, cred ca a fost dragoste la prima vedere, in ziua aceia mi-a cerut numarul si am mers la o cafea. peste o saptamana el trebuia sa plece la o nunta evident m-a chemat si pe mine, am mers cu el ne-am distrat ( atunci a fost si primul sarut, ne uitam unul la altul nebuneste). Dupa o zi el m-ia scris ca vrea sa vina la mine sa iesim in oras, am baut cite o cafea dupa care ne-am dus in masina, a inceput sa ma sarute, a inceput sa-mi puna mana la sini, eu nu il lasam( pina la urma l-am lasat), dorea sa ma sarute si...( stiiti voi unde) dar nu l-am lasat, eu i-am zis ca as vrea sa mai treaca putin timp( el a inteles) dar el a spus eu am inteles ca nu vrei sa facem acuma seara, dar macar lasa-ma sa pun mana, ( nu l-am lasat).( sunt inca virgina, 19 ani) Cum credeti ce vrea el de la mine, doar sa se culce cu mine, ori sa-l fac sa inteleaga ca nu sunt ca toate fetele care le-a avut? ( imi place de el)

3 răspunsuri:
| thegatekeeper a răspuns:

Mi se pare prea devreme, indiferent de varsta pe care o ai, in sensul ca nu a trecut chiar atat de mult timp de cand ati inceput relatia. Cel putin, mie nu mi se pare normal, in special ca a si insistat in legatura cu atsta. Daca mai incearca, explica-i inca o data ca doresti sa mai astepti, iar daca nu este dispus, mai exista si alte persoane, zic eu.

| Dariusuu a răspuns:

E bine că nu i-ai cedat din prima draga mea, dacă chiar te iubește va aștepta cât este necesar. Cunoaște-l mai întâi, vezi cine e. Ai grijă să nu fie acel băiat care vrea să ajungă în pat cu tine și după să stea din interes.

Nu te grăbi, voi doi sunteți doar la început de relație.

Să ai grijă de tine.

| Ciprian1984 a răspuns:

Asculta-ti inima, instinctul si daca faci sex fa-l protejat. Nu e atat e important ce vrea el ci ce vrei tu happy