| anonim_4396 a întrebat:

Am fost la frizer si mi-a gresit tunsoarea sad si vreau niste remedii sa imi creasca cat mai repede parul. Pentru a-mi reface tunsoarea initiala trebuie sa astept cam 3 saptamani fiindca aveam parul destul de mare. Urgent vreau sa stiu remedii care sa faca parul sa creasca cat mai repede!

2 răspunsuri:
| Ionutzz13z a răspuns:

Da-ti cu ulei de ricin

| anonim_4396 explică (pentru Ionutzz13z):

Am citit acum despre uleiul de ricin si zice ca trebuie o data pe saptamana timp de 8 saptamani. Mie parul imi creste inapoi in vreo 3 saptamani dar eu vreau mai repede adica daca s-ar putea in 2 sau o saptamana jumate... cu cat timpul e mai scurt cu atat mai binewinking