| Ex89 a întrebat:

Am intalnit o fata cateva zile la care nu ii prea dadeam importanta, deoarece erau aici in zona alti baieti care incercau sa o seduca, dar dupa 2 zile am intrat in conflict cu ea si i-am atras atentia dupa care ne-am sarutat si asa mai departe. Partea proasta este ca eu de obicei cand vorbesc cu fete vorbesc cam mult si mai spun chestii care nu trebuie spuse si mai dau fail, chestia asta ma deranjeaza.
Acum intrebarea: Credeti ca daca am spus vorbe nepotrivite voi fi vazut cu alti ochi de persoana respectiva?
P.S. Am spus vorbe nepotrivite deoarece am inceput sa pun sentiment dupa o perioada de timp, ceea ce nu trebuia sa se intample...

3 răspunsuri:
| JustMeeLebee a răspuns:

Buna, daca persoanei respective ii place de tine si daca a pus si ea sentimente, asa zisele ''Vorbe nepotrivite'' i se par ''Vorbe dragute'', deoarece daca tine la tine tot ce zici i se pare dragut, si zic asta din proprie experienta, deoarece sunt fata.
Sper ca te.am ajutat si Baftawinking!

| Ex89 explică (pentru JustMeeLebee):

Hmmm mersi de raspuns esti draguta happy

| JustMeeLebee a răspuns (pentru Ex89):

Sper ca te-am ajutat happy
Sa ai o zi binecuvantata!