| al3utzu a întrebat:

Am intampinat o problema la un router D-Link DI-524. Mi-am cumparat un telefon(Samsung Ch@t 335) cu WI-FI si am incercat sa intru pe internet(mai am un laptop conectat la router) si nu merge. Mi-s-a spus ca trebuie sa umblu in setarile lui.Mai exact stiti unde trebuie sa umblu? Dau funda si vot.

Răspuns Câştigător
| d3utzzu a răspuns:

Si eu am.nu trebuie sa umblii.am aceiasi problema.la D-Link numi merge...si am intrebat la vdf.merge pe altele.mai ales la MC donalds laughing FUNDA TE ROG /