| MihaLove2002 a întrebat:

Am invitat niste prieteni la mine si nu stim ce film de groaza sa ne uitam. As vrea sa imi recomandati niste filme de groaza foarte infricosatoare si sa nu fie din astea de 30 de minute, sa fie mai lungi.
Pt raspunsurile de folos dau funda.

Răspuns Câştigător
| ElleAhx a răspuns:

Buna! Uite aici cateva din filmele de groaza pe care le-am vazut si le recomand:
The children
Evil Dead
Mama
Saw (toate 7)
Sinister
Paranormal Activity
House at the end of the street
Mirrors
The unborn
Insidious
Daybreakers (+ actiune)
Jennifer's Body
Splice
House of wax
Final destination
Pathology
Orphan
Gothika (e din 2003, deci poate l-ai vazut. daca nu, chiar merita sa-l vezi)

Cred ca ar mai fi ceva film, dar nu mi le amintesc pe toate... sper ca te-am ajutat big grin

3 răspunsuri:
| Prezidentul a răspuns:

Uitati-va la SAW, fac pariu ca nu rezistati!

| daniela281 a răspuns:

Priviti Saw (are mai multe serii : 1, 2, 3, 4) sau Silent Hill 1, 2

| Proca_Demi_1994 a răspuns:

Ce spui de Masacrul din Texas, asta daca nu l-ai vazut deja, uite linkul
http://www.filme-net.com/......nline.html