| xxxtzogo1xxx a întrebat:

Buna TPU am luat metin2 us de la z8games nu gameforge am vazut pe youtube si pe google ca este mult mai bun ca metin2 uk sau metin2ro ce ziceti sa ma apuc de el mersi pentru sfaturi si

Răspuns Câştigător
| oOSaritaOo a răspuns:

Metin2 us e super fain. Pietrele spirit sunt doar max 40k, când pe ro sunt minim 17kk. Pică foarte multe la metine(pe us), iar pe ro poţi bate la metine... până turbezi că nu-ţi pică nimic. Pe us pietrele se pot face+5 şi sunt scumpe, mai ales că pică multe pietre la metine şi le faci cu+. Deci, Metin2 us e mult mai super ca Ro, apucă-te de US. Am uitat să menţionez că pe ro ca să poţi intra în V2 îţi trebuie bilet de V2, iar pe US dai un pm la unu' şi te duce el pe gratis. happy FUNDĂ tongue

2 răspunsuri:
| stefyyy a răspuns:

Eu l am jucat si l mai joc in continuare ceea ce ar trebui sa faci si tu! funda?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

M-ai joci metin2 us z8games? ca jos si eu pe blue new world si la fel si pe free kingdom