| alexandraale22 a întrebat:

Am mare nevoie de voi. voi face in curand 4 luni cu prietenul meu,si nu stiu ce cadou sa ii fac. i-am dat poze,rame foto cu noi, i-am facut un poster mare mare cu poze si citate frumoase..acum nu stiu ce sa ii mai dau. va rog ajutati-ma! Lui ii plac lucrurile făcute manual,dar imi puteti da si idei, sa cumpar sau stiu eu. vreau cat mai multe idei. Va multumesc mult. Celui mai bun răspuns si cu idei superbe primeste funda! Pupici :*

Răspuns Câştigător
| Deni0401 a răspuns:

Daca ii plac lucrurile facute manual ai putea sa cumperi un jurnal sau ceva de genul in care sa scrii despre timpul petrecut cu el, sa desenezi sa rescrii chiar conversatii frumoase dintre voi doi si cum te-ai simtit tu in acele momente, poti adauga poze, sa transpui relatia voastra pana acum pe hartie lasa-i loc sa scrie si el. happy

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ce se intampla la 4 luni de e asa mare bataie de cap?

| WaterDrop a răspuns:

Un calendar cu diferite locatii/lucruri pe care ati vrea sa le faceti impreuna, si cu buzunarele la diferite intervale de timp, continand cate un biletel pe care sa-i scrii ce ti-ai dori sa faceti in acea zi, el urmand sa afle asta doar in dimineata zilei respective ca un fel de surpriza.

| Sfatuitoarea01 a răspuns:

Din punctul meu de vedere lucrurile materiale sunt irelevante. Inteleg sa va faceti cadouri la o luna, 6 luni sau un an, dar nu in fiecare luna. (la un moment dat chiar vei ramane fara idei)
Daca chiar vrei, poti personaliza niste tricouri ca de exemplu sa scrii pe ele data cand v-ati cunoscut sau alte mesaje.
El ce iti ia tie? Cauta lucruri asemanatoare.
Multa bafta!