| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU:*Am nev de statusuri nooooii, cat mai originale, nu luate de pe net, ca tot vechi sunt. Dau fundoi mare mare+vot pentru cele mai bune statusuri.
P. S. Puteti da versuri si din melodii din alea mai expresive daca aveti idei.Ms mult:!:X

Răspuns Câştigător
| madalyna a răspuns:

Satul sa ma prefac mereu , sa zambesc tuturor in jurul meu ,sa fac mereu pe plac sa par de neclintit ,sa iubesc un vis si doar in vis sa fiu iubit.

Merita un oscar pentru cat de bine joaca.Ii spune ca il iubeste.S-o mai ierte odataa. El crede si tace.Cum il minte pe el.Cu inca 2 , 3 La fel face.

Fata destepta! Saruta dar nu iubeste,Asculta dar nu crede,Si pleaca inainte de a fi dezamagita!

Ce am vrut, ce am avut sau ce n-am avut cu toate ca am vrut!Prin cate am trecut,si totusi am stiut sa zambesc unui nou inceput:d.

Cum vorbesc sau cum ma comport nu conteaza.Atitudinea ta FALSA nu ma impresioneaza.Eu simt ca tot ceea ce fac e bine.Si niciodata n-ai sa poti schimba ceva la mine.

• Unii nu mα supσrtα ●.Ii trαtєz cu indifєrєntzα ●.Oricє s' αr intαmplα ●.Vσi zαmbi intσtdєαunα ●.Si nu mα vσi schimbα ●

Si cand te uiti in ochii mei ce vezi? Ma bucur ca acum esti constient ce-ai reusit sa pierzi.

Te urasc pentru ca nu pot spune ce simth pentru tine :X.Te urasc pentru ca nu vreau sa iti cer mai mult decat o clipa de nebunie.Te urasc pentru ca nu pot sa iti spun ca te iubesc.

Te va astepta. Si cand te va revedea din nou , te va privi asa cum nimeni nu te mai privise pana atunci. Iti vei da seama . Pentru tine, el a fost mereu

You could , you should , but you don`t

Esti jalnica si o sti prea bine!Nu ma ura kcasunt mai desteapta ca tine! Uraste-ti prietenul ca intoarce capul dupa mine,chiar si cand e cu tine!

Le tine pe restu la distanta. Stie ca n-are ce cauta pe langa vre-o zdreanta. N-are nevoie de nimeni. Straluceste si singura, si el stie prea bine.

N-am crezut ca e normal s-ajungem si noi.CANDVA.la final

Ea ma certa,ea ma intselege ea e sora mea si mi-o dovedeste

Ce crezi ca ma faci geloasa? Nuu fraiere, nu ma intereseaza.Si ce crezi? nu-mi pasa nici de tne, nici de ea, esti chiar jegos daca ai ales asa te pupa amica ta ! :*

Nu e un vis si nici o fantezie.E ceea ce se numeste copilarie.Un episod din serialu vieti mele care contsine clipe dulci

Mi-a fost alaturi zile bune si nopti grele. Cand plangeam din despartiri sau barfe rele.

Stii ca nu stau dupa noroc . Si daca vreau sa iasa fum . Stiu unde sa dau foc

Daca ai fi fost destept si mi-ai fi aratat iubire, acum erai intr-o alta situatie cu mine.Credeai ca ma vei oftica, cu cate-o panarama de-a ta .Nu! Tu Doar scadeai in fata mea

Am suferit din vina ta .Iubire falsa si rea. Cand imi faceai viata grea plangea chiar si mama mea. De focu si mila mea .

Si totuşi, imi rezerv dreptul de a mă comporta ca o scorpie dacă sunt tratată prost!

Sunth gata sa traiesc o alta viata.Sunt gata sa afisez javrelor o alta fata

Am ganduri interzise, dar imi sunt permise nu mai sunt cum eram, acum zambesc, atunci plangeam

Chiar As plange pentru tine.Dar imi curge rimelul`! laughing

Zambesc/Chiar daca stiu ca ma minte/Prefer sa il cred/Decat sa simt ca il pierd

Vise Prea mari ,SpErAnTzE mult PrEa MiCi.Sh In FiNaL .NiMic FrUmOs

Ce Sa Fac, Asta Imi E Firea.Sa Nu Crezi ca In Viata Te Inseala Doar Privirea.Tu Plangi "Mie Imi Vine Sa Rad".Si Totusi Te Simt Cum Ma Inujri In Gand.

Daca ptr un moment ai crezut cu o vei distruge. uite`o dupa putin tp: zambeste si e dulce love struck

"•Inca o seara incepe gratios . Parfum in aer . Nimeni nu sta jos . Pahare pline . Agitatie . Si fetele fac senzatie! •" ;D/

1 răspuns:
| Liviu a răspuns:

De ce crzi ca mi-as posta aici statusul compus de mine?
Sa il vad la 10 insi alti?
No mersi=)
Fa-ti si tu unu:->