| georgy10 a întrebat:

TPU! Am nevoie de ajutor: am un adaptor incare bag cardul de memorie pentru a pune poze melodie pe calcualtor si invers. Dar de vreo saptamana nu mai merge, adica bag adaptorul cu cardul in calculator datr nu-mi apare in my computer, dar daca bag alt card in adaptor merge, apare in my computer.Va rog ajutati-ma.Cardul meu e de 512 MB iar cel pe care l-am bagat e 2 GB.Inainte mergea si al meu dar nu stiu ce are acum. Fundita pentru cel mai bun raspus.:X:X:X:X:X:X.Scuze de cat.winking

1 răspuns:
| DoctorulLove a răspuns:

Vezi ca nu trebuie neaparat sa apara in mai computer. Ca sa fii mai sigur/a, dai un search si vezi daca intr-adevar ti-l vede sau nu.