| Francesca17 a întrebat:

TPU!
Am nevoie de ajutor! Azi e ziua bunicii mele care face 60 de ani.
Si nu stiu ce cadou sa ii fac! Va rog sa imi spuneti ce cadou si pe langa cadou un text de felicitare frumos!
Funda, si vot la toti!

P. S: Vreau sa imi ziceti cadoul nu sa spuneti ca cel mai frumos cadou e "un pupic" laughing.

4 răspunsuri:
| Twix4Ever a răspuns:

Ai putea sa ii oferi un album sau o carte de bucate happy m-ar impresiona nepoata daca mi-ar oferi ceva facut chiar de eahappy Tu la ce te-ai gandit?happy

| hunterpainting a răspuns:

Depinde ce ii place.

| Francesca17 explică (pentru hunterpainting):

Nu stiu ce ii place de aceea am nevoie de ajutortul vostru! Ajuta-ma si tu rolling on the floor ca trebuie sa ma duc la ea la ora 16:00 tongue

| hunterpainting a răspuns (pentru Francesca17):

Un bibelou ceva sau un ceas dela de pus pe noptiera.