| anonim_4396 a întrebat:

am nevoie de ajutorul vostru. Cum vi se pare povestea din link-ul de mai jos? Multumesc anticipat! Dau Funda si voturi( la fiecare persoana care s-a obosit sa intre pe intrebare si sa-mi lase o parere legata de poveste).
http://www.wattpad.com/story/11929434-trandafirul-s%C3%A 2ngeriu

Răspuns Câştigător
| SweetChild1 a răspuns:

E bună. Adică în câteva fraze mai lungi ai cuprins mii de idei. Surprinzător de bine este faptul că ai folisit comparații și epitete potrivite contextului și de aceea pare ca ai realizat-o cu usurinta. Nu a fost nicio greseala, totul a fost corect gramatical si nu te-ai repetat ceea ce este foarte bine. Pare că a ieșit poetul din tine și ai dat frâu liber cuvintelor pe care le-ai ordonat in asa fel incat sa sune chiar frumos

| DarkJoice a răspuns (pentru SweetChild1):

Multumesc mult!

| SweetChild1 a răspuns (pentru DarkJoice):

Poți să îmi dai fundă, dacă ți-a plăcut răspunsul meu.

| DarkJoice a răspuns (pentru SweetChild1):

Stiu ca pot, dar mai astept putin, sa vad ce raspunsuri voi mai avea. Am pus intrebarea doar de 10 minute.

6 răspunsuri:
| TibiLTibi a răspuns:

Ai facut prea brusc trecerea de la comparatia cu trandafirul la chestia aia cu fata.Imi plac figurile de stil.Cel mai important e ca nu poti spune ca e poveste deoarece nu cuprinde personaje si momentele subiectului. Este o poezie cu rima alba crede-ma si imi place foarte mult! Nu lua minusurile ca pe o descurajare toate se rezolva prin practica si critici! Ideea e sa nu repeti greselile a 2-a oara! Succes in continuare sper sa mai compui!

| TibiLTibi a răspuns:

Pff nu lua in considerare raspunsul am citit altceva din gresealalaughing scuze

| DarkJoice a răspuns (pentru TibiLTibi):

Cred ca ai citit doar descrierea. Este o poveste care are momentan 9 capitole, dar vor fi mai multe.