| AlExAnDrA_4061 a întrebat:

am nevoie de ajutorul vostru urgent! imi puteti spune si mie va rog ce stare de spirit va creeaza o zi moharata si o zi insorita? funda:X:X

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O zi insorita ma face sa vreau sa ies cu prietenii, imi da o stare de bine si de liniste. O zi mohorata, imi creeaza o stare plictisita, fara chef. Dar daca vreau, pot face din ziua mohorata una frumoasahappy

2 răspunsuri:
| Marcelino a răspuns:

Cand ma trezesc dimineata, dau drumul la muzica si vad ca orarul meu e fara teme, am o zi insorita indiferent de cati nori sunt pe cer.big grin Si o zi mohorata cand ma cert cu ai mei sau cand imi mai pierd increderea in sine.

| mleeky18 a răspuns:

O zi mohorata imi creeaza o stare de tristete, nepasare; ma simt fara energie si putin plictisita. O zi insorita imi da o stare de bine, de fericire, parca aud asa un zumzet peste tot si ai si mai multa energie cand e frumos afarahappy