| Nobodyelse22 a întrebat:

Bună, TPU!
Am nevoie de niște sfaturi. În vara asta vreau să mă apuc de sală. Nu am mai făcut niciodată așa ceva și nu prea știu cu ce se mănâncă. Sunt băiat, am 15 ani și în mai fac 16.
Ce trebuie să port la sală?
Nu sunt prea înstărit fizic, de aceea și vreau să mă apuc de sală.
Și dacă mă duc să-mi fac abonament, mă pot duce de câte ori vreau eu pe săptămână până se termină abonamentul?
Aș vrea să mă duc acolo singur de prima oară, dar sunt mai timid de fire și mi-e că voi fi intimidat de cei de acolo, dar sunt hotărât să fac asta. Am un antrenor care mă ajută? Și la cine de acolo trebuie să mă duc să îmi fac abonamentul?
Vă rog, dacă puteți să-mi răspundeți cei care deja au frecventat sala de mai mult timp, dar și cei informați bine.
Chiar am nevoie să știu.
Mulțumesc anticipat!

2 răspunsuri:
| Danut_Popa_1961 a răspuns:

In momentul cand iti faci abonamentul, poti solicita un instructor, nu te apuca sa imitiexercitii care te pot,, bloca,,.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uită-te la răspunsul câștigător, o să te ajute: http://www.tpu.ro/......a-slabesc/