| Th3Fr33styler a întrebat:

Am nevoie de niste sfaturi.O fata mi-a dat cerere de prietenie pe Facebook, i-am acceptat-o.Acum ceva zile a inceput sa imi placa de ea si as vrea sa stiu cum sa o abordez intr-un mod placut si sa fie si posibilitatea de o intalnire ca sa ne cunoastem mai bine.Va rog fara raspunsuri la misto!

Răspuns Câştigător
| Mihaiiiiiiiii a răspuns:

Pai ar trebui sa vorbești cu ea mai intai sa aflii totul despre ea. Apoi sa ii ceri o intalnire. Si apoi sa ii spui ca o placi mult si ca vrei sa fii cu ea. Apoi sa ii ceri o intalnire. Dar sa o duci undeva calumea nu in parc sau chestii dasetea... Dar nu uita. Intreab.o si de iubit. happy si sa ii duci si o floare (rupi si tu de undeva laughing ) si cam atat.

3 răspunsuri:
| Dramione69 a răspuns:

Daca nu esti frumos, n-ai sanse

| Kathelyn a răspuns:

Pai,ar trebui sa vezi unde sta, sa afli ce ii place, si sa o iei prin surprindere...Cu un buchet de flori, cu niste dulciuri, si sa o inviti la un suc, iar de acolo vezi tu ce faci...Doar fi atent, si afla daca are sau nu iubit!

| Kathelyn a răspuns:

Pai,ar trebui sa vezi unde sta, sa afli ce ii place, si o iei prin surprindere...Si sa o scoti la un suc... Apoi vezi tu!