| So0uNd77 a întrebat:

Am nevoie de parerea voastra. Sunt indecis in alegerea unui laptop, as vrea sa-mi cumpar de craciun.Am un buget de 25 mil si as vrea unu care sa aiba 4 gb ram si peste 2.2 ghz happy Multumesc

4 răspunsuri:
| Cataliciiii a răspuns:

Acer

| Cataliciiii a răspuns:

Baravo ai buget mare ia-ti tot ce vrei tu ce cerezi tu ca iti place funda? de preferat Acer

| Andr3y007 a răspuns:

Toshiba e foarte bun!

| iKivy a răspuns:

Ohoo, ai buget mare ma big grin poti sa-ti iei un Toshiba, Acer, chiar Sony, sunt foarte bune big grin intra si tu pe okazii happy sunt si noi big grin