| TheKiller a întrebat:

Buna TPU am nevoie de un sfat. Cum sami construiesc un razboinic puternic pe metin2 sunt corp serverul e pvp, HammerMetin2 mi-am luat status dar nu stiu ce bonusuri sa pun pe arme si ce arme sa-mi iau pls help sad.Dau FUNDA! >:

1 răspuns:
| Lariiiiiiiiiiiiiiiiiiii a răspuns:

Si eu joc hammer laughing cateva ore am jucat si mi se pare varza sv oh go on adica vreau sa zic ca toti sunt nobi, se dau pe liber si cand vreau sa ma duc la maga general straight face pauza k ma omoara straight facefa-ti seturi la fiecare-war, ninja, sura si saman. daca poti fa-ti-le modwinking
eu iti recomant metin2 apollobig grin mie una imi place mai mult si sincer as vrea sa ma apuc de alt metin dar nu ma lasa inima laughing ca am nivelu 146 laughing big grin