| Nimeni0129 a întrebat:

Am nevoie puțin de ajutorul vostru și sper ca am puteți ajuta. ????
Este vorba despre un film pe care l-am văzut in urma cu un an și nu mai știu cum se numeste. Îl voi descrie mai jos și sper ca cineva care l-a văzut sa îmi răspundă
Este vorba despre un băiat care ii repara unui bărbat bogat barca(era vara parca). Acesta avea o soție. Bărbatul o bătea foarte des, el călătorea foarte mult cu afacerile și o lăsa mereu la casa de vacanța. Intr-o zi băiatul care le repara barca s-a dus la fata acasă sa-i repare ceva iar ea s-a dat la ne ajung amanți
După câteva săptămâni in care erau impreuna, soțul ei a venit acasă iar ea l a lovit și l-a omorât dând vina pe băiatul respectiv
Țin minte ca la sfârșit polițista care se ocupa de cazul acela era impreuna cu fata și aveau un tatuaj la fel

1 răspuns:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Wild things cumva? Era unul in 1998 si unul in 2004. Daca nu... atunci recomand sa te uiti si la acestea.