| DumbravaAriana123 a întrebat:

Buna TPU! Am nevoie sa imi spuneti daca stiti cat costa 3 bilete de avion Timisoara-Bacau. Sau daca stiti cat costa sa merg cu taxi-ul Timisoara-Bacau

3 răspunsuri:
| mastadont a răspuns:

De ce nu mergi mai bine cu trenul sau cu autobuzul? Ar fi două alternative mult mai ieftine decât ce ai sugerat tu.

| tzionut a răspuns:

Decat cu taxiul mai bine roaga un prieten cu masina sa te duca acolo contracost, alege trenul, sau sunt aplicatii de genul iama nene de ride sharing. Si avionul e o optiune dar nu stiu dacasunt curse interne pe ruta asta.

| parismaan a răspuns:

Cauta pe esky.ro