| Andrutza137 a întrebat:

Am nevoie urgent de ajutor! Vreau sa scriu o carte ceva gen O Lume Disparuta sau O calatorie spre centrul pamantului cu animale preistorice sau pterodactili si chestii din astea ..toate astea se afla pe o insula, un vulcan ceva si oamenii ajung acolo si descopara astea cum s-ar putea numi cartea?
Va rog ajutati-ma singurul titlu pe care l-am gasit a fost Pierduti in Timp dar mai vreau idei plss

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti o persoana foarte speciala, daca te-ai decis sa scrii o carte.Si eu am scris doua carti.Atunci cand scriu ma descarc,ma consum,scriu tot ce simt. Titlul este foarte bun,dar daca mai vrei sugestii, uite aici Descoperire in centrul Pamantului, Insula ascunsa in centrul Pamantului, Viata ascunsa de dupa frunze, Descoperirea omenirii. Sper ca te-am ajutat! Bafta in scrierea cartii!

1 răspuns:
| SoundTHeWave a răspuns:

Prizonieri timpului, asta daca te referi al niste indieni care erau deja pe acea insula, sau daca oameni care descopera insula vor ramane blocati acolo. Dar pe bune te crezi Jules Verne?