| DaliaAlaxandritra a întrebat:

Buna TPU, am nevoie urgent de ajutorul vostru. Nu stiu ce am facut sau cum am facut ca am vrut sa mut o poza de pe Facebook din crronologie in alt album si mi s-a sters, nu o mai gasesc in postarea mea este doar postarea dar fara poze. Va rog ce pot sa fac ca sa o repostez?

Răspuns Câştigător
| Stef98 a răspuns:

Pai daca sters o este stearsa definitiv. Dar vezi in istoric la browser poate gasesti link ul de la poza (daca ai link ul original va functiona).
Metoda asta functioneaza doar daca ai link ul de la fotografie.