| Åήα a întrebat:

Am niste fete prietene si ele sau certat intre ele cum sa le impac?

Răspuns Câştigător
| Ambasada a răspuns:

Daca sunt prietene se vor impaca curand thinking
daarr... daca tu vrei sa le ajuti poti sa le povestesti chestii cum ar fi:
Cat de bine va distrati cand erti prietene
Intamplari jenante de ale vostre la care puteti sa radeti
Si le poti spune ca cearta lor.nu are nici un rost mai devreme sau mai tarziu oricum se vor impaca si mai bine ar face'o mai devreme pentru. a putea sa isi continue' viata buna de pana acum alaturi de prietenele lor big hug
Nu stiu ...in general cand sunt certate le place sa faca pe mofturoasele...dar tu trebuie sa fi tare si sa iti sustii partea si sa nu te lasi daca vrei sa reusesti >:d<
Iti urez succes :X:*
Funda? puppy dog eyes

2 răspunsuri:
| MissBimbo a răspuns:

Daca sunt prietene adevarate nu iti vor cere sa ramai numai cu una dintre ele si se vor impaca numai pentru tine...Asta sa fii sigura si daca sau certat din cauza unui baiat nu dispera si spune-le ca mai sunt miii de baieti in lume, daca s-au certat dintr-o cauza spupida reamintestele caci prietenele adevarate nu se cearta pentru lucruri stupide si nici macar asa...Amintestele ca prietenia dintre voi e ceva frumuos cu amintiri si frumoase se urate big grin kiss

| Dalma_6361 a răspuns:

Povesteste cat de super va distrati impreuna si cate lucruri aveti in comun