| Summertime23 a întrebat:

Am Nokia Lumia 800 si nu stiu cum as putea sa imi iau aplicatia WhatsApp. Pot sa o descarc pe calculator si dupa sa o bag pe telefon sau trebuie sa o descarc direc de pe telefon? Scuzati catogoria si va rog frumosa sa ma ajutati, dau funda big grin

2 răspunsuri:
| russian1995 a răspuns:

Eu am Nokia lumia 625 si am gasit-o in magazinul telefonului! Ar trebui sa fie si la tine, având in vedere ca e mai performant ca al meu!

| Klausie a răspuns:

Eu am Lumia 800 și aplicație e oficială (zic asta deoarece multe aplicații nu sunt oficiale, i.e. Instragram și Ask), o poți găsii în Marketplace, evident trebuie să-ți faci un cont Windows Live. O poți descărca de aici ( http://www.windowsphone.com/......4cf4569a79 ), desigur, telefonul trebuie să fie conectat prin USB, să ai un cont Windows Live și cred că e necesar și software-ul Zune;)