| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU., am o cartela de vodafone si de o saptamana nu mai merge sa primesc apeluri, mesaje ...am incercat sa ma sun de pe numarul unei prietene si spune."pentru moment abonatul vodafone a limitat accesul la acest numar..." Eu nu am facut abosolut nimica, ce sa fac ca sa nu mai fie accesul limitat? va rog sa ma ajutati!

Răspuns Câştigător
| klaws007 a răspuns:

Limitarea accesului se poate face numai din meniul telefonului. de exemplu la Nokia la setarile de siguranta poti bloca apelurile de intrare(cand te suna) sau de plecare(cand vrei sa suni pe cineva). o alta solutie pentru a remedia problema este sa ceri ajutorul unui specialist la *222 sau *tel (*835). funda