| Cookie_1993 a întrebat:

Am o cicatrice pe picior si nu stiu cum sa scap de ea, sa nu se mai vada! Rana a fost destul de adanca. Daca ma puteti ajutahappy. Funda! Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| Pandemic a răspuns:

Buna! Crede-ma si eu am aceeasi problema(un barba)am alunecat si mi-am spart barba, trebuie sa te dai cu creba dar cand e inca rana deschisa, daca o ai de un an sau doi nu mai ai ce face, poate cu laserul. Mult noroc cu semnul tau de buna purtare. Funda?

3 răspunsuri:
| Miina a răspuns:

Buna.
Nu cred ca poti scapa de ea, doar cu o operatie estetica.
Dar ai putea incerca cu o crema.Stiu ca era una mica de la Oriflame, dar nu mai stiu cum se numeste.Era buna pentru. orice. Daca aflii sa ma anunti si pe minebatting eyelashesMultumesc.
Sper ca te-am ajutatbatting eyelashes.paa:*.

| Filip_9704 a răspuns:

Incearca niste creme... cam asta ar fi singura solutie.
Nu degeaba se spune ca cicatricile le ai toata viata raised eyebrows

| idontknow_3398 a răspuns:

Pai de aia se numeste cicatrice ca-ti ramane pe viata.cel putin eu asa stiu