| Anon352 a întrebat:

Buna TPU:* Am o intrebare am citit cartile Micutele Mincinoase si Jurnalele Vampirilor si mi-au placut foarte multlove struck Intrebarea mea este ce carti de genul asta mai stiti?

Răspuns Câştigător
| sweetcassie a răspuns:

The secret circle (cercul secret ) este scrisa tot de L.J.Smith. happy

| Anon352 explică (pentru sweetcassie):

Imi poti spune pe scurt despre ce e vorba te rogpuppy dog eyes?

| Anon352 explică (pentru sweetcassie):

Nu mai trebuie ca am aflat si toata lumea zice ca e foarte faina, mersi mult:*

| sweetcassie a răspuns (pentru Anon352):

Cu placere :* eu cartea personal nu am citit-o dar am vazut filmul si este foarte reusit, imi place la nebunie ..si din cate am auzit filmul este foarte diferit de carte, daca filmul este super imagineaza-ti atunci cum este cartea happy.