| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU! Am o intrebare.Am pus aseara un sondaj cu vorbim pe story iar un baiat pe care il cunosc de mica a dat cu nu la sondaj.Acum intrebarea este a dat cu nu pentru ca nu vrea sa vorbeasca cu mine sau vrea atentia mea iar eu sa ii dau mesaj?

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Daca baiatul ti-a raspuns clar la sandaj ca NU are chef de vorbit, de ce-i rastalmacesti vorbele si spui ca vrea atentia ta?
Ce nu-ti este clar?
Cand omul spune NU - chiar inseamna "nu" pe toata linia, adica: nu te vrea, nu te place, nu are chef de tine, nici macar nu vrea atentia ta si NU vrea mesajele tale fiindca nu este interesat deloc de persoana ta.

| faranume2408 a răspuns (pentru Violleta2022):

Nu fii răutăcioasă, multi băieți și fete fac chestia asta, probab din aceasta cauza a si întrebat, dar mna.

| Violleta2022 a răspuns (pentru faranume2408):

Ce fac multi baieti si fete?
Aud corect refuzul, dar prefera sa faca pe de-andoaselea, ca sa se faca de rusine?

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Pot fi 1000 de alte motive.