| Lucylucia45 a întrebat:

Am o intrebare ce ma framanta de mult timp si vreau sa imi spune-ți cum dracu e posibil big grin
Deci, la scoala am avut o proba la rusa si..am primit un 7. dar ce ma deranjeaza cel mai tare e ca o colega care nu stie nici o boaba rusa a primit 9..Da..nimic nu stie, credeti-ma, nu ma contrazice-ti ca stiu eu ce spun, cum e posibil asa ceva? Sa nu stii nimic limba rusa si sa primesti 9 la proba? Spuneti-mi va rog parerile voastre!
Fundita!

1 răspuns:
| Me89 a răspuns:

Conteaza foarte mult felul in care spui ceva, cu cata incredere spui si ce atitudine ai! Totul pleaca de la siguranta de sine. E posibil sa fi spus numai prostii si sa faca greseli de exprimare, dar daca ea a avut un punct de vedere in ceea ce a spus si a fost sigura pe ea, aia a contat!