| bbykka a întrebat:

am o intrebare daca fac sport (sar de 1oo de ori coarda+100 de abdomene si cate 10flotari) si mananc numai mancare,, naturala" pot slabi? big grinbig grin funda

7 răspunsuri:
| SimonaNicoletaღ a răspuns:

Da!
Sportul ajuta foarte mult! Nu mai mananci prajit, dulciuri sau macar incerci sa reduci aceste alimente, fara painica cea de toate zilelehee hee. Este recomandat sa bei multa apa.
Dar iti trebuie si foarte multa vointa!
Bafta multa!
*-*

| bbykka explică:

Multumesc all:X

| bbykka explică:

big grin

| SolitarHacker a răspuns:

Nu, numai ca poti slabi dar iti faci si o masa musculara bine dezvoltata dupa o anumita perioada de timp (1-6 luni)winking succes big grin

| feraryyy78 a răspuns:

Te apreciez pentru ceea ce faci, continua tot asa, nu numai ca vei slabi, dar vei pune si muschi pe tine.

| ღmrsღCєsarionღ a răspuns:

Da, dar te si intaresti, faci muschiwinking

| miukill111 a răspuns:

Daca vrei sa slabesti urmeaza urmatorii pasii

1. Mananca mancare naturala; nu foarte multa
2. alearga 400-500 m de 2 ori pe zi
3. nu face abdomene si flotari alea sunt pentru forta si o sa faci febra si slabesti mai greu.

Sper ca te-am ajutat funda big grin?