| BellyGiggling a întrebat:

Buna TPU
am o intrebare:
deci ne-am luat tabla cu marker. primi din scoala.
si nu stiu uni cum se foloseste buretele. cine are la scoala /liceu: se foloseste partea colorata sau cea unde este magnetul
funda si voturihappy

Răspuns Câştigător
| AnnnaMarrria a răspuns:

Pai buretele ala este...cu un fel de prosop pe el...de culoare neagra, cu partea aceea se sterge!
iar la sfarsit se da cu solutie de geamuri si servetel!
deci...cu partea cu magnet vine

4 răspunsuri:
| MonterDoc a răspuns:

Se Foloseste Pt Sters Partea Cu Magnet...

| mariacris98 a răspuns:

Folosesti partea cu magnetul. Cu acea parte se sterge tabla, dar dupa un timp buretele se murdareste de marker si o sa ramana ceva urme. Atunci poti sa stergi urmele cu un servetel.

| MiK3L a răspuns:

Ce-a unde este magnetul este pentru a-l lipi de panoul ala
nu e logic? partea colorata. Eventual si markerul are la capac un buretzel ceva.

| justagirl21 a răspuns:

Partea cu magnetul