| BubbleBunny a întrebat:

Buna, TPU! Am o intrebare destul de stupida, dar care e oarecum frustranta pentru mine. laughing
Eu am 1, 68 inaltime. Credeti ca e o inaltime mica?
La liceu un coleg se ia in fiecare zi de inaltimea mea si imi spune ca sunt scunda random. Astazi 2 colege vorbeau de ce fete sunt inalte in clasa si au precizat doar de cateva care au inaltimile intre 1, 70-1, 72.
Deci voi ce parere aveti? laughing
Multumesc.

Răspuns Câştigător
| IgnatVictor a răspuns:

Am 1.69 m si sunt baiat rolling on the floor))) Ia-o p-asta. Deci gandeste-te ca tu esti mai bine decat multe alte persoane ( baieti si fete), fiind aproape cat mine la inaltime. Si apropo, oricine care face misto pe seama inaltimii persoanelor este... este. happy Intelegi tu. Stai calma, esti mai mult decat bine.

4 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

La fete nu conteaza inaltimea doar la baieti

| Freya1 a răspuns:

Eu am 1m50 si nu ma plang.Mai sunt care se iau de inaltimea mea dar foarte multi imi zic ca sunt dragalasa asa mica.
Eu oricum nu iau in considerare ce spun altii.

| Andreeush a răspuns:

Atâta timp cât tu le dai de înteles că te afectează ce înălțime ai, e normal să facă mișto de tine.
Nu mai băga în seamă astfel de comentarii.
Eu am 1, 60 și nu mă interesează ce zic alții despre mine.

| Eireann a răspuns:

Eu am 1, 60 si nici o problema cu asta. Se ia de inaltimea ta pentru ca asta te afecteaza.