| Elee a întrebat:

..este bine daca unui telefon cu touchscreen sau unei tablete ii merge mai bine touch-ul cu unghia decat cu degetul? Eu stiu ca nu. Asa este? FUNDA! :*

Răspuns Câştigător
| Loser8299 a răspuns:

Daca merge cu unghia sau ma rog, orice altceva, inseamna ca are ecran rezistiv, adica mai prost putin. Daca merge doar cu degetul inseamna ca are ecran capacitiv.Nu inteleg ce cacaturi tot spui tu acolo, da ma rog.

1 răspuns:
| Yo98nell a răspuns:

Stii chestia ca nu prea conteaza eu stiu ca iti merge cu unghia si orice alt obiect cand ai la telefon multi touch...Si cand nu ai multi. de exemplu eu am un Samsung galaxy gio nu am multi touch... dar imi merge cu orice rotund ca un fel de tampila iti imaginezi tu. ok. Sper sa te fi ajutat. funda

| Loser8299 a răspuns (pentru Yo98nell):

Daca merge cu unghia sau ma rog, orice altceva, inseamna ca are ecran rezistiv, adica mai prost putin. Daca merge doar cu degetul inseamna ca are ecran capacitiv.Nu inteleg ce cacaturi tot spui tu acolo, da ma rog.