| Jlopisil a întrebat:

Buna TPU! Am o întrebare legată de bac. Nu înțeleg exact cum funcționează... Avem variante publicate pentru 2023? Daca da, de ex: sa presupunem că avem 10 variante publicate, ne poate cădea la bac una din ele?
Nu fiți răutăcioși!laughing

Răspuns Câştigător
| Alexia999997777777777777 a răspuns:

Bună, variantele sunt ca să știi cam ce te așteaptă.
La bac o sa pice asemănător în genul variantelor, dar diferit.

4 răspunsuri:
| ywar a răspuns:

Adica tu vrei sa spui ca iti da 10 variante de subiecte si tu le inveti pe acelea si pica varianta cu numarul 8. Asa scoala sa tot ai!
Inveti tot si asta e! Oricum nu invatati mai nimic, abia astept sa luati vacanta. Aglomerati inutil orasele. Va duc parintii la scoala.
Sunt foarte multi ani de cand eu am dat examenul de maturitate. am invatat mult, ma pregateam, faceam culegeri intregi de probleme la matematica, imi citeam operele.

| Jlopisil explică (pentru ywar):

Îmi pare rău că te-ai ofensat așa. Era o întrebare nevinovata, auzisem undeva și voiam să cer și altă părere?

| Fonk a răspuns:

Cel mai probabil nici una din ele nu va pica, asta nu inseamna ca nu pot aparea aceleasi cerinte dar ca putin schimbate