| baconlaris a întrebat:

Buna TPU am o intrebare legata de counter strike
Cand vreau sa intru pe un server imi da o eroare : Could not connect to server! Ce sa fac sa-mi mearga serveru?

2 răspunsuri:
| LisaBon a răspuns:

Se intampla des asta, unii care tin servere baga niste redirecte.Si nu te mai poti conecta decat pe serveru' lui. Sfatul meu e sa dezinstalezi si sa stergi cs-ul din pc. Pe urma sa iei alt cs si sa-l instalezi.

| jaguaro a răspuns:

Am facut eu asta lisabon si nu merge deloc am si eu aceeasi problema daca sie careva cum il pot face postati va rog