| andre57 a întrebat:

Am o intrebare mai lipicioasa. Atunci cand eu lipesc o foaie colorată sau un pasaj dintr-o revista sau altceva pe o foaie de hartie incepe sa se valureasca hartia si sa se inmoaie. Mai ales pe hartie de 60 g/m patrat. Ce pot sa fac? Ce imi recomandați? Lipici de hartie sau aracet? Este vreo,, tehnica de lipit"?

Răspuns Câştigător
| Complement22 a răspuns:

Eu folosesc lipici Bic sau Pelican. Sunt cele mai bune. Mai ales acelea sub forma de stick.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lipici,dar nu insista mult cu el ca de aia se inmoaie.