| ioanapantea a întrebat:

am o intrebare. nu am comandat niciodata nimic de pe net si vreau sa stiu cum se procedeaza. Adica eu am 13 ani si nu am buletin dar vreau sa-mi comand ceva de pe okazii si am cont facut pe numele meu. Dar cand merg sa ridic coletul merg cu buletinul mamei mele dar cum trebuie sa o intreb pe aia de la posta? Adica " am primit coletul pe.(trebuie numele meu sau al mamei mele?) " sau cum trebuie sa procedez? funda.

1 răspuns:
| AcestaEsteUnContCaOricareAltContDePeTpu a răspuns:

Trebuia sa faci contul pe numele mamei tale, si eu am 13 ani si comand multe de pe okazii dar contul e pe numele mamei, adica la nume si prenume, si cand primesc coletul ma duc eu cu biletul asa si buletinul mamei, semnez acolo si imi da coletul