| anonim_4396 a întrebat:

Am o intrebare pentru băieți: Ati accepta sa fiți cu o fata care nu a mai avut vreun iubit? Sau cu o fata cu experiență în domeniul relațiilor? Sper sa imi raspundeti si daca puteti sa argumentati putin. Multumesc! :*

6 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Nu tine nimeni cont de aspectul asta daca te place.

| Inimadeflori a răspuns (pentru Adry05):

Sper sa fie asa...desi eu sunt o fata care nu a mai avut un iubit si deseori mi se pare ca sunt privită ca o ciudata. Si am mai observat ca toți baietii aleargă dupa fetele care au mai avut iubiti. Nu stiu ce sa spun...

| Adry05 a răspuns (pentru Inimadeflori):

Pai alearga ca ele avand experienta stiu sa flirteze, sa atraga dar nu inseamna ca tu neavand te ocolesc.

| OldSoul a răspuns:

Cat timp imi place de ea imi e indiferent, dar daca deja s-a culcat cu jumate din oras, indiferent cat as place-o, deja e o problema.

| WaterDrop a răspuns:

Celor care nu sufera de vreun complex, le va fi indiferent. Restul au o problema psihica sau un interes ascuns care se va manifesta intr-un fel sau altul pe viitor.Chiar nu conteaza in ce "stare" este fata.

Răspuns utilizator avertizat