| flipper77 a întrebat:

Am o intrebare pentru baieti.Cum ii aratati unei fete ca va place de ea? Adica cand nu ii spuneti.Cum reactionati?

Răspuns Câştigător
| pallsNk09 a răspuns:

Ti-am ziswinking va intoarce privirea mereu. Eu iti zic de pe acum, decat sa ramaneti asa, mai bine du-te la el duceti-va prin parc si plimbati-va si discuta problema asta.Cat despre comportamentu' lui agresiv fata de alti baieti care te plac :-s hmm. ce pot spune gelozie thinking poate vrea sa fii al lui. Deci ti-am zis. Propune-i o plimbare-n parc. si deschizi tu subiectu, sau el nu stiu acum tongue bafta. Funda puppy dog eyes

5 răspunsuri:
| NuamnumesuntANM a răspuns:

laughing nu o bag in seama si ma uit la ore la ea si intelege ca o plactongue

Răspuns utilizator avertizat
| pallsNk09 a răspuns:

Pai nu stiu. De obicei, daca esti mai asa un gentalman si iti permiti. Ii faci un cadou o ciocolata, un trandafir si astea. Dar daca e mai rusinos/nu e genu/nu vrea/ nu poate. Atuncea se uita la tine, in ochi tai. Bine desigur daca o sa te intorci sa vezi daca se uita la tine sigur ca va lasa privirea-n jos. laughing. Deci ti-am spus fara vorbe nu prea are cum. Decat daca te priveste in ochi, te ajuta, iti ia apararea si astea. Sper ca ti-a fost de folos. Bafta! funda puppy dog eyes

| flipper77 explică (pentru pallsNk09):

Intreb pentru ca imi place de un baiat din clasa si mereu se uita la mine si cand ma uit la el se uita in jos si unui baiat ii place de mine si el de cand a aflat tot se ia de acel baiat.

| pallsNk09 a răspuns (pentru flipper77):

Ti-am ziswinking va intoarce privirea mereu. Eu iti zic de pe acum, decat sa ramaneti asa, mai bine du-te la el duceti-va prin parc si plimbati-va si discuta problema asta.Cat despre comportamentu' lui agresiv fata de alti baieti care te plac :-s hmm. ce pot spune gelozie thinking poate vrea sa fii al lui. Deci ti-am zis. Propune-i o plimbare-n parc. si deschizi tu subiectu, sau el nu stiu acum tongue bafta. Funda puppy dog eyes

| LImbuTsaa a răspuns:

Stau cu ea fata in fata mai romantic si'i spun :] Mie imi e usor ca nu'mi rusine sau nu sunt timid =D