| katherinevampire a întrebat:

Buna tpu..am o intrebare pentru fete. Fetelor voi ce produse folositi pentru ingrijirea voastra zilnica(sampon,balsam,crema d corp, d fata, d maini si ce mai folositi voi)si mai am o int mi.am cumparat o crema nivea cu ulei d jojoba si vitamina e(parca)e pentru hidratare, oare e buna pentru fata?

Răspuns Câştigător
| qAnnnna a răspuns:

Eu folosesc samponul Dalin, pentru ca contine mai putine prostii in el, facut pentru copii.Balsamul de la Garnier doux sau ceva de genu...crema de corp de la avon, am mai multe...una cu avocado, una cu ciocolata si una cu rodii.(depinde de starelaughing) crema de fata? nu stiu, e suficient pentru mine sa ma demachiez seara cu servetele umede de bebelusi si dimineata sa sterg tot sebumul. Cremele de la nivea sunt cele mai bune :*

| katherinevampire explică (pentru qAnnnna):

Majoritatea cremelor le am de la la nivea.(crema de corp, deodorant, ulei de corp, lapte de corp)si gel de dus de la dove...sunt sigurele in care am incredere., dar cele de la avon nu mi se par bune...adik cel putin asa stiam eu..nici cele de la oriflame, dar totusi parca´s mai bune alea., ce fond de ten folosesti(daca foslosesti)

2 răspunsuri:
| Loka a răspuns:

Eu pentru ingrijire folosesc sampon, gel de dus, crema de fata si (+ machiaje si parfum)