| Anonim373828ghojoiuff a întrebat:

Am o intrebare pentru fete, voi ce absorbante folositi Always, Bella sau libresse?

Răspuns Câştigător
| Adry05 a răspuns:

Libresse și bella, dar mai mult libresse, trecere făcută după ani întregi de always. mai cumpăr și always când găsesc la ofertă, dar prefer 100% libresse, sunt mult mai finuțe iar cele de noapte sunt chiar mari. nu au plasticu ăla iritant ca always... și sunt și mai ieftine dacă nu mă înșel

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Always și Bella, dar mai mult îmi plac Bella, datorită texturii și a faptului că sunt subțiri...și aș vrea să încerc și Libresse.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Habar n-am, nu ma uit niciodata, oricum nu ma descurc rolling on the floor folosesc si vata. Dar eu am o problema interesanta ca imi curge pe langa, si nu vreau sa folosesc interne.

| NMG22 a răspuns:

Always

| Mihaela00209 a răspuns:

Always sunt cele mai confortabile din punctul meu de vedere.