| anonim_4396 a întrebat:

Am o întrebare puțin cam ciudatăhappy plac un băiat de 2 luni, dar suntem din orașe diferite. Ne întâlnim destul de rar, mai mult pe la concursuri, iar de când și-a șters contul de Instagram, nu mai păstrăm nici legătura.
Ne-am întâlnit acum 3 zile la un concurs și el nu a mai știut cine sunt.
Nu sunt supărată pentru asta, sunt puțin tristă pentru că probabil voi pierde această prietenie.

Răspuns Câştigător
| BotezanDaniel a răspuns:

Salutare!winking Nu fi trista ca s-a terminat, bucura-te ca a avut loc! big grin Funda? happy

5 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Pai deja ai pierdut-o nu inteleg acest "voi pierde" laughing)) Doar tu credeai intr-o prietenie cu el din moment ce el a si uitat cine esti

| Andreeush a răspuns:

Daca zici ca v-ati intalnit acum trei zile la un concurs iar el nu mai stia cine esti nu cred ca aveti o relatie de prietenie. Prietenia asta despre care zici nu prea cred ca exista. Poate va stiti din vedere iar tu il vedeai ca pe un prieten.
Relatiile la distanta sunt grele, mai ales ca nu te poti vedea des cu acea persoana.

| anonim_4396 explică (pentru Andreeush):

Mulțumesc pentru răspuns.
deși, am mai menționat că am mai ținut legătura pana când și-a șters contul de Instagram

| BotezanDaniel a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu te supara, suferi din aceasta cauza? sad

| Mynameis93 a răspuns:

Eu zic să uiți de el