| NinaY a întrebat:

am o mare mica problema... mi-a aparut un punct de grasime pe pleoapa ( intre sprancene sh ochi ), si nu stiu ce sa fac. Exista vreun remediu de a scapa de ele? sau nu se poate face nimic? fundita la cel mai bun si folositor + inteligent la fiecare raspunsbig grin:X

7 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Poti sa te duci la dermatolog, la cosmetica sau sa iei un ac subtire, sa-l dezinfectezi foarte bine, sa dezinfectezi si fata, sa intepi punctul de grasime si sa strangi cu grija, pana va iesi afara toata grasimea (si dermatologii procedeaza asa). In 2-4 zile vei avea o fata curata. Succes! Numai bine!

| Cherry56 a răspuns:

Http://www.topsanatate.ro/......-post.html

http://sfaturi.eva.ro/......-4696.html

eu personal iti recomand sa te duci la cosmetica, mergi la sigur;)

| lola a răspuns:

Dezinfecteaza un ac si inteapa usor punctul de grasime si apoi strangi putin si o sa iasa. Poti sa mergi la cosmetica dar o sa iti ia in jur de 70 de lei

| DenysaLove a răspuns:

Buna :*
asa mi s-a intamplat si mie
o sa-ti treaca in timp ca si eu am incercat creme si astea dar nu s-a dus. in timp se duce :*

| L7L a răspuns:

Nu se poate face nimic stai lin o sa treaca in timp singur happy

| Andreea_5313 a răspuns:

Mergi la medicul de familie sa-ti dea trimitere la dermatolog.Asa nu costa nimic consultatul.Eu stiu de la tatal meu ca numai un medic le poate indeparta.Succes!

| LupCuBlog a răspuns:

Consulta un medic specialist happy