| ranma a întrebat:

AM O MARE PROBLEMA!
Acum 2 zile am primit un telefon LG optimus l9.Am inceput sa umblu pe el si am descarcat 5 jocuri si nu mai merge sonorul deloc(nu e pe silentios),de ce?
si cand incerc sa il pornesc nu porneste, nu se aprinde; se aprinde doar cand il bag la incarcat si arata o baterie care se incarca si cand l-am bagat la incarcat bateria era la jumatate.
AJUTOR
VA ROG FRUMOS SA -MI RASPUNDETI LA CELE 2 INTREBARI URGENT, DAU FUNDAAAAAAAAAAAAA!

3 răspunsuri:
| Hieer a răspuns:

Looolrolling on the floor) ai L9 de.2 zile si l-ai si stricat? yawn

| ranma explică (pentru Hieer):

Nu stiu daca l-am stricat, dar vad ca tu nu sti sa imi raspunzi la intrebare.
P.S:Eu sunt foarte speriata pentru ca nu stiu ce are telefonul si tu in loc sa ma ajuti incepi sa razi(tipic pentru romani)

| Hieer a răspuns (pentru ranma):

Draga mea, l-ai stricat daca nu se deschide thinking si nici sonoru nu mai e bun.straight face Esti speriata? De ce ..nu ai avut grija de el? Suporta consecintele acumwinking.Rad pentru ca asa am chefwinking ..nu ca e tipic romanilor.

O zi frumoasa!; d