| FlaFy6666 a întrebat:

Buna TPU am o mare problema am sters un prieten de pe facebook dar nu l-am sters apasand acolo unde scrie Scoate din lista de prieteni eu am apasat acolo unde scrie Denunță/blochează această persoană Nu stiti cum as putea sa il bag inapoi in lista va roog funda primului care imi da raspunsul :* :X

Răspuns Câştigător
| ღÐelly a răspuns:

Da sus unde scrie contul meu.acolo da clic si da pe setari de confidenţialitate. apoi uitete jos unde are semnul ala de la stop si scrie liste de blocare. apasa acolo si apoi iti va scrie nume, emoil si numele prietenului da pe deblocare si gtwinking

5 răspunsuri:
| XxLorexX a răspuns:

Intri pe facebook la 'privacy settings' si ai undeva 'block lists', acolo iti arata persoanele blocate si dai 'unblock' pe persoana care vrei sa o deblochezi. Succes!

| 2341234567 a răspuns:

Poi daca ai dat acolo nu prea se intampla nimic, si daca vrei sa-l bagi la prieteni, intri pe pagina lui, daca ai cerere deja trimisa scrie jos aluneaza cererea de prieteni intri din nou si dai adaugare prieten.Dar nu cred ca l-ai scos de la prieteni

| FlaFy6666 explică:

Multumesc. am reusit il am din nou in lista love struck :*

| Silv_3978 a răspuns:

Intra pe profil, la "contul meu", selecteaza setari de confidentialitate si vezi ca in subsolul paginii ai pe mijloc "liste de blocare".Dai la "editeaza-ti listele" si-o sa vezi ca la "Blocheaza utilizatori " ai prietenul blocat cu un "deblocheaza" in paranteza. Dai pe deblocheaza.

| Jakab_Hajnika_1999 a răspuns:

Buna TPU eu am fost nervoasa si am sters o prietena din lista mea de prieteni si vreau s-o bag inapoi dar am apasat pe sterge din lista de prieteni cum trebuie sa o bag la loc?