| Чернобыль a întrebat:

Am o mare problema.
Deci, acum cativa ani a venit la noi o verisoara de-a mea care a fost emo si acum nu mai vine deloc si mi-e dor de ea.Pe data de 14 iunie face 20 de ani si as vrea sa vina la mine acasa sa ne distram, dar mama a spus cand a auzit ca e o idioata si ca nu o sa o mai vad pe la noi.Si da,o sa o iau pe urmele ei.
Va rog sa ma ajutati, nu stiu ce sa fac!
Intrebarea mea nu este o gluma, este adevarata.

Răspuns Câştigător
| underman777 a răspuns:

Cere nr. de tel. al verisoarei tale de la mama ta!

| Чернобыль explică (pentru underman777):

L-am notat in telefon si am un plan.Sa o sun cand sunt la scoala.

2 răspunsuri:
| Чернобыль explică:

Tin sa spun ca ea o suna pe mama si vrea sa vorbeasca cu ea, dar mama nu o suna si nu ii raspunde.