| Scriitoarea a întrebat:

am o mare problema.Deci nu stiu ce am facut.Am un telefon LG-p350 si azi dimineata nu avea nimic.Acum nu merge sa vorbesc la telefon decat daca am castile in urechi,adica imi tot arata semnul ca ar fi castile bagate in el,desi nu sunt, adica ori daca le conectez ori daca le scot, semnul tot acolo imi ramane.Ce sa fac? va rog ajutor.pana acum nu avea nimic,azi am varsat din greseala pe el cola,credeti ca i-a intrat pe la circuite si de-aia nu mai merge? va rog ajutati-ma, nu pot sa merg mereu cu castile dupa mine, si sa le pun si scot intruna cand vorbesc cu cineva la telefon. fundita pentru cine ma ajuta.

2 răspunsuri:
| Scriitoarea explică:

Am scos si bateria, si sim si cardul micro sd.acum i-am desfacut si suruburile, l-am sters si pare ca merge. sper sa nu mai patesc nimic.multumesc de raspuns oricum

| Amilik a răspuns:

Ai incercat sa scoti acumulatorul din telefon si sa il lasi cateva secunde, dupa care sa il bagi din nou si sa pornesti telefonul? Poate s-a blocat pentru ca ai scos castile inainte de a inchide radioul sau mp3.