| didisor112000 a întrebat:

Buna TPU am o mica intrebare legata pe Facebookstraight face. Am observat persoane care au peste 300 de like-uri cum as putea avea si eu atateapuppy dog eyes?

4 răspunsuri:
| BambiSd a răspuns:

1. Dai like-uri multe, primesti inapoi multe, cu toate ca nu majoritatea dau inapoi.
2. Multi prieteni, si acum depinde si ce poze ai. Iti trebuie poze care sa fie placute de "public", nu sa se uite la ele si sa apase X imediat. Mult noroc!

| RoOByY a răspuns:

Pai asa cum a zis si BambiSd dai si uh likeuri ca sa primesti inapoi sau cand dai cerere sau primesti o cere te duci pe profilul acelei persoane si dai si uh like la poze...Iti trebuie si niste poze frumoase ca sa iesi in evidenta.

| AnnealedPride a răspuns:

Mergi pe strada si striga in gura mare : "sunt prost sau proasta (dupa caz) ca dau importanta tampeniilor fara rost" Eu promit sa iti dau like si share pe de a supra.

| teo812 a răspuns:

Nu ai obervat ca majoritatea persoanelor cu multe "like-uri" sunt fete, care au niste poze in ipostaze...